ANTEK KLİMA SERVİSİ

 

Klima tamir bakım onarım alanlarında başarılı çalışmalar yapmaktadır. Söz konusu uğraşların ana başlıkları ; Konutlar başta olmak üzere özel şirketlere ve resmi kurumlara ısıtma,soğutma ve havalandırma alanlarında tamir, bakım, servis,malzeme satşı, proje, danışmanlık ve yüklenim hizmetleri olarak özetlenebilir.

Bağımsız konfor ve klima sistemlerinin yaygınlaşmaya başladığı tarihle örtüşen kuruluş tarihinden itibaren klima sektörü ile büyüyen firmamız; merkezi konfor kliması, bağımsız konfor kliması ve değişken debili soğutkanlı (VRF Sistem) konfor sistemlerinde de uzmanlaşmıştır.

Bu arada çevre ve hijyen bilincinin gelişmeye başlamasıyla hız kazanan su Arıtma ve Şartlandırma çalışmalarımız konutlar, siteler, okullar, hastaneler, iş merkezleri, askeri kurumlar, oteller ve endüstriyel kuruluşlar üzerinde yoğunlaşmıştır.

Hizmet Çerçevemiz

Konut ve işyerleri için klima tamiri ve bakım hizmetleri, havalandırma tesisatları, merkezi sistem ısıtma tesisatları, hassas kontrollü proses klima ve soğutma sistemleri, endüstriyel havalandırma tesisatları, endüstriyel ve evsel paket atık su arıtma tesisleri, endüstriyel proses suyu temini, evsel kullanma ve içme suyu temini, hava filitreleme sistemleri alanlarında profesyonel hizmet verebilmenin gururunu yaşıyoruz.

klima tamiri